B43866C2107M
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43866C
B43866C2107M Hakkında
B43866C2107M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial montuajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans değeri ve 250 V rated voltajıyla genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığına sahip bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz frekansında 600 mA ripple current kapasitesine sahip, through-hole PCB montajı için tasarlanmıştır. Power supply, ses ve gücü kondisyon devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V