B43866C1107M
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43866C1107M
B43866C1107M Hakkında
EPCOS B43866C1107M, 100 µF kapasitanslı, 160 V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü (125°C'de) özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 500 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında güvenli çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. Kutulu (can) paket tipi ile yüksek güvenilirlik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V