B43858C9336M9
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858C9336M9
B43858C9336M9 Hakkında
EPCOS B43858C9336M9, 33 µF kapasitanslı, 400V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirlenen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Through Hole montajı için uygun olan komponen, 100 kHz'de 720 mA ripple akımını desteklemektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygun tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 720 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V