B43858C5476M9
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858C5476M
B43858C5476M9 Hakkında
EPCOS B43858C5476M9, 47 µF kapasiteli, 450V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C) çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 980 mA ripple current kapasitesi (100 kHz) ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Through-hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri, frekans ayarlama uygulamaları ve ses sistemleri gibi çeşitli endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V