B43858C5226M000
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858C5226M
B43858C5226M000 Hakkında
EPCOS B43858C5226M000, 22 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. 105°C'de 5000 saat ömür süresine, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 100 kHz'de 600 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V