B43858C4686M
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858C4686M
B43858C4686M Hakkında
EPCOS B43858C4686M, 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial bağlantı türü ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleriyle, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda gözlemci devreleri, stabilizasyon ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 100 kHz'de 1.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V