B43858C4685M8
CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858C4685M
B43858C4685M8 Hakkında
EPCOS B43858C4685M8, 6.8 µF kapasitansı ve 350V rated voltage'ı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyona uygundur. -25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında, 5000 saat ömür süresi garantiler. ±20% tolerans ve 220 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler, endüstriyel kontrol sistemleri ve tüketici elektroniğinde yaygın kullanım görmektedir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V