B43858C4226M
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858C4226M
B43858C4226M Hakkında
EPCOS B43858C4226M, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömre sahiptir. 100 kHz frekansında 560 mA ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlama devrelerine ve genel endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 560 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V