B43858C2686M
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858
B43858C2686M Hakkında
EPCOS B43858C2686M alüminyum elektrolitik kondansatör, 68 µF kapasitans ve 200V rated voltage ile general purpose uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü 105°C'de sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 850 mA ripple current kapasitesi 100 kHz'de bulunur. Güç kaynakları, filtreleme ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V