B43858C2476M
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858
B43858C2476M Hakkında
EPCOS B43858C2476M, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 5000 saat ömrüne sahiptir. 100 kHz'de 780 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. RoHS uyumlu polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 780 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V