B43858C2106M8
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858C2106M8
B43858C2106M8 Hakkında
EPCOS (TDK) üretimi B43858C2106M8, 10µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 kHz yüksek frekans ripple akımı 200 mA'dir. Güç kaynakları, filtre devreleri, genel amaçlı elektronik uygulamalarında ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılmaya elverişlidir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V