B43858B5685M000
CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858B5685M
B43858B5685M000 Hakkında
EPCOS B43858B5685M000, 6.8 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saatlik yaşam süresine sahiptir (105°C'de). ±20% tolerans ve 270 mA ripple current özelliğine (100 kHz'de) sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bu bileşen, endüstriyel ve tüketici elektroniğinde yaygın kullanıma sahiptir. Ürün şu anda üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 270 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V