B43858B5225M000
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858B5225M
B43858B5225M000 Hakkında
EPCOS B43858B5225M000, 2.2 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. 100 kHz frekansında 100 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıma uygundur. Ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V