B43858A4685M000
CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858A4685M
B43858A4685M000 Hakkında
B43858A4685M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.8 µF kapasitansa ve 350V rated voltajına sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz yüksek frekansta 220 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans gösterir. Güç kaynakları, filtreden, ses amplifikatörleri ve DC-DC dönüştürücüler gibi pek çok elektronik devrede uygulanabilir. Radial, Can paket tipiyle through-hole (delik montajı) için uygundur. Lütfen dikkat: Bu parça üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V