B43858A4476M000
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858A4476M
B43858A4476M000 Hakkında
B43858A4476M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 47 µF kapasitanslı, 350 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kapsülle sahip bu through-hole montajlı komponentin genel amaçlı uygulamalarda kullanımı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi ile desteklenmektedir. -25°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir. 100 kHz'de 1 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, ses sistemleri, ışık kontrolü ve genel endüstriyel uygulamalarda sık kullanılır. Dikkat: Bu parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V