B43858A4335M000
CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43858A4335M
B43858A4335M000 Hakkında
B43858A4335M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3.3 µF kapasitans değerine sahip ve 350V rated voltage ile çalışır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, 100 kHz'de 130 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömre sahip kondansatör, through-hole montajı için tasarlanmıştır. Güç kaynakları, ses sistemleri ve genel endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V