B43851F5106M000
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43851F5106M
B43851F5106M000 Hakkında
EPCOS B43851F5106M000 Radial Alüminyum Elektrolitik Kondansatördür. 10 µF kapasitans değeri, 450 V rated gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı için uygun olup, -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. 26 Ohm ESR değeri ve 56 mA ripple current (120 Hz) özelliğiyle genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V