B43851F4336M000
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43851F4336M
B43851F4336M000 Hakkında
EPCOS B43851F4336M000, 33 µF kapasitanslı, 350V rated voltage ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür süresi garantisi bulunmaktadır. 120 Hz'de 168 mA ripple akım yeteneğine ve 5.6Ohm ESR değerine sahip olan komponent, through-hole montajlı radial can paket yapısında sunulmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 168 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V