B43851F2105M
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43851F2105M
B43851F2105M Hakkında
EPCOS B43851F2105M, 1 µF kapasitanslı 250V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 186Ohm ESR değerine (120Hz'de) sahip olan bileşen, 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 16mA ripple akım kapasitesi bulunan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 186Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V