B43851A5336M000
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43851A5336M
B43851A5336M000 Hakkında
EPCOS B43851A5336M000, 33 µF kapasiteli, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 10Ohm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı (154 mA @ 120 Hz) sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, timing uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 154 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V