B43851A5107M000
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43851A5107M
B43851A5107M000 Hakkında
EPCOS B43851A5107M000, 100 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, 1.8Ω ESR değerine (120 Hz'de) ve 207 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve Through Hole montaj türü ile PCB tasarımlarında yer alır. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 207 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V