B43821F9226M000
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43821F9226M
B43821F9226M000 Hakkında
EPCOS B43821F9226M000, 22 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. 120 Hz'de 8.4Ω ESR değerine ve 200 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial can paket tipi ile sağlam ve güvenilir bağlantı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.4Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V