B43821F2226M000
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43821F2226M
B43821F2226M000 Hakkında
B43821F2226M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 22 µF kapasiteli, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) kullanılabilmektedir. ±20% tolerans ve 8.4Ω ESR değeriyle 120Hz frekansında 170 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 3000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve coupling/decoupling devrelerinde yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.4Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V