B43821A9335M000
CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43821A9335M
B43821A9335M000 Hakkında
EPCOS B43821A9335M000, 3.3 µF kapasiteli, 400V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 100Ohm ESR değerine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 55 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devreleri başta olmak üzere endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V