B43821A2686M000
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43821A2686M
B43821A2686M000 Hakkında
EPCOS (TDK) B43821A2686M000, 68 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantilidir. 120 Hz'de 2.7Ohm ESR ve 365 mA ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel ekipmanlar ve tüketici elektroniğinde filtreleme ve stabilizasyon amacıyla kullanılır. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.7Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 365 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V