B43821A2106M000
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43821A2106M
B43821A2106M000 Hakkında
EPCOS B43821A2106M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 10 µF kapasitans ve 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial montaj türü ile through hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (85°C'de) sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, gating circuits ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılan standart kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V