B43821A1476M000
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43821A1476M
B43821A1476M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43821A1476M000, 47µF kapasitesi ve 160V nominal voltajına sahip radial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, 4Ohm ESR değeri (120Hz'de) ile karakterizedir. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 290mA ripple akımı kapasitesine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V