B43821A1226M000
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43821A1226M
B43821A1226M000 Hakkında
EPCOS (TDK) B43821A1226M000, 22 µF kapasitanslı, 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında, 3000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 8.4 Ohm ESR değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. 155 mA ripple current kapasitesi 120 Hz frekansında sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.4Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V