B43763A9478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43763A9478M
B43763A9478M000 Hakkında
EPCOS B43763A9478M000, 4700 µF kapasitanslı ve 400V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassi montajı için vida terminallerine (screw terminals) sahip radyal koruma yapılı tasarımda sunulmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 6000 saat yaşam süresi garanti eder. 20 mOhm @ 100Hz ESR değeri ve ±20% toleransı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, defiltering ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur. 100 Hz'de 18.5 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V