B43762B9478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43762B9478M
B43762B9478M000 Hakkında
EPCOS B43762B9478M000, 4700 µF kapasitesi ve 400 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile şasiye monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında değer garantisi sunar. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür özellikleri ile düşük ESR (24 mOhm @ 100Hz) performansı sağlar. 100 Hz'de 13.1 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V