B43761A6478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43761A6478M
B43761A6478M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43761A6478M000, 4700 µF kapasitanslı, 500V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, 100 Hz'de 17 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 26 mOhms impedans ile karakterize edilir. 105°C'de 6000 saat ömür süresi garantileyen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir. 100 Hz'de 15.9 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V