B43761A5478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43761A5478M
B43761A5478M000 Hakkında
EPCOS B43761A5478M000, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Screw terminallı şasi montajlı kasa tipi ile mekanik olarak sabitlenebilir. 18 mOhm (100 Hz'de) ESR değeri ve 26 mOhm impedanslı tasarımı, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 100 Hz'de 15A ripple current kapasitesi bulunan ürün, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömür garantisine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V