B43750A9857M000
CAP ALUM 850UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43750A9857M
B43750A9857M000 Hakkında
EPCOS B43750A9857M000, 850 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli (screw terminals) şasiye monte tipi olarak tasarlanmıştır. 105°C'de 8000 saat ömür süresi ile güç uygulamaları, endüstriyel devreleri ve genel amaçlı elektronik sistemlerinde kullanılmaya uyygundur. ±20% tolerans ile 70mOhm ESR değerine sahiptir. 100 Hz'de 9.5A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Yüksek gerilim uygulamalarında güç faktörü düzeltme, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 850 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V