B43750A9138M003
CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43750A9138M003
B43750A9138M003 Hakkında
EPCOS B43750A9138M003, 1300 µF kapasitanslı 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı için tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 100 Hz'de 44 mOhm olup, 100 Hz'de 12 A ripple akımına dayanabilir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 8000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, AC motor denetleyicileri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Kutuplu (polar) yapısı ile doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 100Hz
Impedance 74 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V