B43750A5248M000
CAP ALUM 2400UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43750A5248M
B43750A5248M000 Hakkında
EPCOS B43750A5248M000, 2400 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 25 mOhm ESR (100 Hz'de) özellikleri bulunan bu kondansatör, 100 Hz'de 20.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. 105°C'de 8000 saat çalışma ömrüne sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V