B43750A4398M000
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43750A4398M
B43750A4398M000 Hakkında
EPCOS B43750A4398M000, 3900 µF kapasitansına sahip 350V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kasa ve vida terminalleri ile şasi montajı için tasarlanmıştır. 20 A ripple akımı (100 Hz) kapasitesine, 13 mOhm ESR değerine ve 9 mOhm impedansına sahiptir. 105°C'de 8000 saatlik ömür sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% toleransgücü belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V