B43743B9109M007
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43743B9109M
B43743B9109M007 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43743B9109M007, 10000 µF kapasitans ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 6000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Düşük ESR değeri (9.4 mOhm @ 100Hz) ve 33.6 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.4mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V