B43743A9828M000
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43743A9828M
B43743A9828M000 Hakkında
EPCOS B43743A9828M000, 8200 µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 11 mOhm ESR değeri ve 18 mOhms impedans ile 100 Hz'de 29.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 105°C) 6000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel ekipmanlar ve yüksek gerilim sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 29.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V