B43743A4688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43743A4688M
B43743A4688M000 Hakkında
EPCOS B43743A4688M000, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, vida terminalli şasi montaj tipi ile mekanik sabitlenmek üzere hazırlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 6000 saat ömür garantisi verir. 14 mOhm ESR değeri ve 22 mOhm impedansı ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 100 Hz'de 24.2 A ripple akım kapasitesi sunar. Genel amaçlı endüstriyel ve komersiyel elektronik devreler ile düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 24.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V