B43740B9338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43740B9338M
B43740B9338M000 Hakkında
EPCOS B43740B9338M000, 3300 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 100 Hz'de 29 mOhm ESR ve 35 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de 17.5 A ripple current kapasitesine sahip olup, 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Yüksek voltaj ve yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel cihazlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V