B43740A5688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43740A5688M
B43740A5688M000 Hakkında
EPCOS B43740A5688M000, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponent, chassis mount tipi vida terminallı radyal kutu paketinde sunulmaktadır. 14 mOhm ESR (100Hz'de) ve 19.7 A ripple current (100Hz'de) kapasitesine sahiptir. 105°C'de 6000 saat ömür garantisi vermektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiş olup, polar yapısı nedecesinde doğru kutuplandırma ile takılması zorunludur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V