B43740A4109M7
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43740A4109M7
B43740A4109M7 Hakkında
B43740A4109M7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 11 mOhm ESR değerine sahiptir. Şasi montajı için uygun olan kondansatör, vida terminalleri (screw terminals) ile donanmıştır. 105°C sıcaklıkta 6000 saat ömür ile tasarlanmış olup, 100 Hz'de 21.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V