B43733E2279M000
CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43733E2279M
B43733E2279M000 Hakkında
EPCOS B43733E2279M000, 27000 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount yapısında tasarlanmıştır. 15000 saat ömür süresi 85°C'de garanti edilmekte, çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır. ESR değeri 100Hz'de 5.2mOhm olup, 100Hz'de 40.8A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile temin edilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.2mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V