B43733B9109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43733B9109M
B43733B9109M000 Hakkında
EPCOS B43733B9109M000, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilimle tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilmektedir. Chassis mount tipi cihazlarda kullanılan vida terminalli (screw terminals) radyal konfigürasyon sunar. 13mOhm ESR değeri ile 100Hz'de ölçülen ripple akımı 26.7A'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 15000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç düzeltme, enerjilendirme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 26.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V