B43725A9688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43725A9688M
B43725A9688M000 Hakkında
EPCOS B43725A9688M000, 6800 µF kapasiteli 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile imal edilen bu kondansatör, 10 mOhm ESR ve 26 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında, 85°C'de 12000 saatlik ömrü bulunmaktadır. Endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve EMI suppression uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V