B43725A5568M003
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43725A5568M003
B43725A5568M003 Hakkında
EPCOS B43725A5568M003, 5600 µF kapasitans değerine sahip 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değeri ile 20 mOhm ESR (100Hz'de) sağlar. Maksimum 22.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresi garantisi verilir. Güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve yüksek voltajlı endüstriyel cihazlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 22.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V