B43725A5108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43725A5108M
B43725A5108M000 Hakkında
EPCOS B43725A5108M000, 1000 µF kapasitanslı, 450V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount edilebilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100Hz'de 110mΩ ESR değeri ile düşük seri direnci ve 6.69A ripple current kapasitesi nedeniyle, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresi belirtilen bu kondansatör, endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V