B43724B7278M000
CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43724B7278M
B43724B7278M000 Hakkında
EPCOS B43724B7278M000, 2700 µF kapasitanslı 550V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 40mOhm ESR (100Hz'de) özellikleri ile genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, DC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılmaktadır. 100Hz'de 11.2A ripple current kapasitesi bulunur. -40°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 8000 saat ömür garantilidir. Yüksek voltaj uygulamalarında güvenilir filtre depolaması için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V