B43723B5398M000
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43723B5398M
B43723B5398M000 Hakkında
EPCOS B43723B5398M000, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 24mOhm ESR değerine sahiptir. Vida terminalli şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 12000 saat ömür süresi garantilidir. 100Hz'de 13.8A ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V