B43713E2688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43713E2688M
B43713E2688M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43713E2688M000, 6800 µF kapasitanslı ve 250V voltaj değerlendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 15000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 20 mOhm ESR ve 34 mOhms impedans değerleriyle güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 14.2 A ripple akım kapasitesi ile ağır elektrik yükleri taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V